Ailecek Tatil İçin 5 Tur Önerisi

Yaz geldi ve aileniz ile birlikte bir tur yapmanın zamanı geldi mi? Sizin için araştırdığımız bu 5 tur tam size göre!

Ne kadar ödeyeceğim?

4 kişilik bir aile için 1500-2500 TL arası değişmektedir.

Kaç gün kalmalıyım?

Keyifli bir gezi için 4 ile 7 gün yeterli olacaktır.

1.GAP

Gezerken öğrenmek isteyenlere ve yeni yerler keşfetmek isteyenler için büyük ve eğlenceli bir tur seçeneği sunan GAP turları Adana’dan başlamak üzere Antakya, Gaziantep, Şanlıurfa, Mardin gibi ilk insan yerleşimlerinin olduğu yerlerde sizi mest edecek gibi gözüküyor.

2.KARADENİZ

En lüks araçlarla birlikte kalkış yaptığınız andan itibaren sürekli kıyı şeritlerini gezerek o eşi benzeri olmayan Samsun, Giresun, Trabzon, Rize ve en son olarak da Batum’da son bulacak yolcuğunuz ile tüm yılın yükünü bir anda üstünüzden kalktığını göreceksiniz.

3.BODRUM

Muğla’nın en büyük ilçesi olan bu tatil yerinde gayet uygun fiyatlara yat turları yapabilir masmavi denizlerde yüzebilir ayrıca başta Şirince olmak üzere birçok tarihi yeri de görme fırsatı elde edebilirsiniz.

4.ANTALYA

Bir tur için beklenen tüm özelliklerine yerine getiren bir Antalya turu ile ailenizle birlikte hem tarihi yerleri görebilir hem berrak sularında hoşça vakitler geçirebilir hem de Antalya yaşamı hakkında fikir edinebilirsiniz.

5.UKRAYNA

Siz de Türkiye’de göreceğimi gördüm artık dışarıya açılmalıyım diyorsanız bu tur sizin için biçilmiş bir kaftan olacak. Ayrıca vize zahmetinden kurtulmuş olup sadece kimliğiniz ile giriş yapabileceksiniz. Bunun için dış hatlardan bindiğiniz uçağınızla 2 saatlik bir yolculukla Ukrayna’nın Lviv kentine varmış olacaksanız ardından kentin en güzel yerlerinden olan şatoları gezip kendine has yemeklerine tadacak sizi bekleyen diğer günlerde ise Rivne, Kiev ve Odessa gibi en önemli şehirleri gezme fırsatınız olacak.