Audi S6

Akıl ve gücü bir araya getiren tasarımı ile Audi S6, seçkin şirketlerin, prestij sahibi ailelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek performansa sahip araçlardan biri.

Alüminyum hibrit kullanılarak oluşturulan zarif hatları ile Audi S6, kullanıcıların araçlarından optimum verimi alabilmesine olanak tanıyor.

Audi singleframe tasarımlı ızgarada bulunan platin renkli yatay çift krom çubuklar, Audi S6’nın tasarımına heyecan katıyor. Spor tarzından ödün vermek istemeyenleri zerafetin ince çizgili doğasına davet eden ve bu ikisini şıklıkla harmanlayabilen Audi S6, daima ileri gitmeye hazır görünen bir yapıya sahip.

Xenon plus farları ile düşük enerji tüketimini sağlayan Audi S6, aynı zamanda gece sürüşü ya da kötü hava koşulları gibi durumlarda sürücünün yüksek ölçüde güvenli bir sürüş deneyimi yaşamasına da yardımcı olur. Uyarlanabilir hız sabitleyici sistem ile uzun yolculuklarda konforu keşfedebilirsiniz.

Audi S6’da bulunan standart 19” alüminyum döküm jantların yanı sıra, dilerseniz 20” modeller de seçebilirsiniz.

Alcantara/deri koltukların sahip olduğu, on iki yönlü elektrikli ayarlama özelliği ve sırt dayama kısmı ile Audi S6 kullanıcılarına oldukça keyifli yolculuk deneyimleri sunuyor.

Audi S6’da bulunan anında tepki verme ve bütün motor hız aralığında kullanıma açık güç aktarım özellikleri ile V8 motor, otomobilinizin aynı zamanda spor modda da zahmetsizce sürülebilmesine olanak verir. 420 HP güç çıkışı ve 550Nm azami tork değeri, Audi S6’nın 0’dan 100 km/s’e 4,8 saniyede hızlanabilmesini sağlar. Motor gücü azami hız sınırı 250 km/s olacak şekilde belirlenmiş ve elektronik olarak sabitlenmiştir.

Audi S6’nın fiyatları ise tercih etmiş olduğunuz özellikler doğrultusunda, 263.740TL ile 664.007TL rakamları arasında değişiklik göstermektedir