Burçlara Göre Kıyafet Seçimi

Burçlara ne kadar inanırsınız bilmiyoruz ancak modada burçlara göre kıyafet seçimi bayanların oldukça ilgi gösterdiği bir konu. Hangi burçlar için hangi kıyafetler ideal? Kimin ne tür kıyafetlerden uzak durması gerekiyor? İşte size burçlara göre kıyafet seçimi.

İnatçılıkları ile bilinen Koç burcunun modayı takip etme gibi bir derdi yoktur. Onlar kendi özgün modasını yaratırlar ve kendilerine en yakışanı yine kendileri bulurlar. Boğalar heyecanlı yapıları, dinamik fikirleriyle hareketli doğalarını tarzlarına da yansıtırlar. Genelde çocuksu bir neşeye sahip olan boğalar koyu renklerde dahi kendi çocuksu tarzlarını yansıtırlar. Kararsızlıkları ve farklı ruh halleriyle ünlenen İkizler, bu farklı ruh hallerini farklı tarzlar olarak yansıtırlar. Hem şık hem rahat, hem rahat hem seksi olabilirler.

burclara gore kiyafet secimi

Duygusal, romantik ve kırılgan yapılarıyla bilinen Yengeçler, bu yapılarını seçtikleri kıyafet ve renklere de yansıtırlar ve genelde kırmızı ile tonlarını kullanırlar. Yönetmeyi seven, lider vasıfları yüksek Aslanlar ise kendilerini baş tacı yapacak, gösterişli kıyafet ve detayları tercih ederler. Özellikle bronz ve altın rengi kullanan Aslanlar, dekolteye de hayır diyemezler. Başaklar ise daha masum, itinayla işlenmiş lüks ve detaylı kıyafetleri tercih ederek, her şeyin mükemmel bir uyum içinde olmasını isterler. Dengenin insanı Terazinin kıyafetleri ise her zaman dikkat çeker. Kıyafetleri, takıları, aksesuar ve ayakkabıları hep bir ilham kaynağıdır. Cesur, seksi, asi ve kıskanç Akrepler ise göz alıcı biçimde giyinmeye bayılırlar.

Özgürlüğüne düşkün Yay ise kıyafetlerinde kendi tarzını yansıtır ve parıltılı detayları sever. Aklına koyduğunu yapan, gözü kara Oğlaklar ise fırfırlı ya da kat kat etekler, kimi zaman kürk kullanımıyla her zaman göz alıcıdır. Kimi zaman ama çoğu zaman rahat Kovalar ise bazen deri bazen metal aksesuar seçimleri ama her zaman şık ve göz dolduran tarza sahiptir. Masum ve durgun Balıklar ise hemen her giysiyi büyük bir şıklıkla taşırlar. İddialı değildirler ama her zaman dikkat çekerler.