Chevrolet Captiva

Chevrolet Captiva, güvenliğini ön planda tutan ailelerin hizmetine yönelik bir biçimde tasarlanmış bir araçtır. O; tasarımına uygun bir biçimde, tam bir aile babası gibi, her işin üstesinden gelmeyi başarır. Üstelik göz dolduran hatları, zarif tasarımı ve gücünü gereken doğrultuda kullanmaya yönelik işlevi sürücüler için büyük bir seyahat kolaylığı imkânı sağlıyor. Bahsettiğimiz gibi, ailelere yönelik bir şekilde tasarlanmış olan Chevrolet Captiva, geniş aileleri de düşünerek hazırlanmış olan oldukça rahat, yedi adet koltuğu da içerisinde barındırmaktadır.

Sürüş keyfinin tadına varmak isteyenler için, 2.0 litre ve 163 beygir gücünde 400 nm tork üreten turbo dizel motoru ve 6 ileri tam otomatik vitesi ile Chevrolet Captiva, performans ve rahatlığı aynı potada eritmeyi başarıyor.

Chevrolet Captiva, güvenli bir sürüş isteyenlerin de emrinde! Sürücü, yolcu, yan ve perde hava yastıkları tüm yolcuların güvenliği göz önüne alınarak tasarlanmış ve geliştirilmiş. Ayrıca, Elektronik Stabilite Kontrolü savrulma riskini en aza indirgerken, Fren Destek Sistemi de ani frenleme esnasında duruş mesafesini kısaltma gücü sağlıyor ve İniş Kontrol Sistemi ise kaymayı önleyerek sürücülerin olası tüm tehlikeler karşısında  en az hasarı almalarına imkân tanıyarak onlara güvenli bir sürüşün tadını çıkartma şansı veriyor.

Chevrolet Captiva’nın fiyatı ise; 94.873TL olarak belirlenmiş durumda.