Dacia Dokker

Birbirinden farklı pek çok amaca hizmet edebilecek şekilde tasarlanmış olan Dacia Dokker, geniş ailelere de ticari taşımaya da olanak tanıyor. Ferah ve geniş iç dizaynı ve sade tasarımı ile işlevsellik ve görselliğin birlikte hareket etmesini sağlayan bu araç, benzerlerine göre daha uzun oluşu ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Hem dinamik hem de sağlam oluşu ile ahenkli bir seyahate imkân tanıyor.

Dacia Dokker’ın sürücüler için ayrılmış olan alanı oldukça titiz bir biçimde hazırlanmış. Direksiyon simidi üzerinde bulunan radyo kumandaları, kapılarda elektrikli cam kumandaları, kolaylıkla okunmaya olanak tanıyan gösterge paneli ve her daim hizmetinize hazır bir klima Dacia Dokker’da sizleri bekliyor.

Dacia Dokker alırken iki farklı garanti seçeneğinden birini seçmeniz mümkün. Dilerseniz üç yıl garanti, dilerseniz 100.000km. garanti seçeneğini kullanım şartlarınıza göre belirleyebilirsiniz.

Dacia Dokker’ın parçalarının %20’sinden fazlası Logan kalitesiyle müşterilerine sunuluyor.

Dacia Dokker’da; hidrolik direksiyon, uzaktan kumandalı merkezi kilit, gündüz farları, acil fren destek sistemi ve arka cam silecekleri gibi standart özelliklerin yanında metalik renk, manuel klima, tavan barları, sol sürgülü arka kapı,  7” dokunmatik ekran olan Dacia Media Nav Navigasyon ve Multimedya Sistemi ve onun getirisi olan navigasyon; radyo; bluetooth; priz; usb bağlantı girişleri kullanımı gibi opsiyonel özellikler de bulunmakta.

Yakıt tüketimi oldukça ideal olan Dacia Dokker, 100km. şehir dışında 4.1lt. olan kapasitesini şehir içinde 5.2lt.’ye kadar çıkartabiliyor ve yakıt kapasitesi ise; 50lt.

Dacia Dokker’ın toplam uzunluğu; 4.363mt. olup, dingil mesafesi; 2.810mt. ve aracın boş hâldeki yüksekliği de; 1.511mt.’dir. Koltuk sayısı; beş adet olan aracın Azami bagaj hacmi ise; 3000dm3 ve koltuklar yatırıldığı taktirde bagaj hacminin genişlemesine de olanak tanınıyor.

Yakıt tipi dizel olan Dacia Dokker’ın silindir hacmi; 1461, torku; 200 olup, maksimum hız seviyesi 162km/s olarak belirtilmiştir.

Opsiyonel seçenekler doğrultusunda değişime uğrayacak olsa bile Dacia Dokker’ın belirlenen başlangıç fiyatı ise; 26.550TL’dir.