Dijital Tasarım

Dijital Reklam Ve Tasarım Hizmetleri

E-ticaret sistemleri, dijital reklam piyasası ve sanal sektörün gelişimi dijital tasarım teknikleriyle gerçekleştirilmektedir. Marka bilinirliği, ürün ve marka tanıtımı, satış ve pazarlama metotları internet platformu üzerinde yaygınlaştırılıp, geliştirilmiştir. Reklam veya satışı yapılacak ürünün yayınlanacağı web sitesinde dijital tasarım yapılarak, yazılım ve kodlamalarla güçlendirilmektedir. Dijital tasarım, doğrudan müşteriye ulaşılmasını sağlarken, ürün tanıtımını en gerçekçi şekilde yapılmasına olanak sağlar. Web sitesi tasarımı e-ticaret sisteminde müşteri dönüşü sağlar, ticaret hacminizi genişletir. Dijital medya uzmanı, 3D grafik çizim uzmanı, web ve grafik tasarımcısı hizmetleri sunulmaktadır.

 Dijital Tasarımlarla Web Güvenliği Sağlanabilir mi?

Özellikle son yıllarda Türkiye’de yapılan teknolojik gelişmeler, internet ve siber erişim uzmanlarının artması, sektörü yükseltecek yazılım ve programlar geliştirilmesi, dijital güvenlik önlemlerini artırmıştır. Yazılım mühendisliği olarak bilinen, anahtar kodlamalar ve güvenlikli alt yazılımlarla, hem web sitesinin güvenli sağlanır, hem de müşterinin ödeme güvenliği garanti altına alınır. Sanal ticaret mağazacılık sistemlerinde, ödeme güvenliği temin edilmek zorundadır. Her müşteri bir referanstır prensibiyle, ürünün en doğru ve gerçekçi tanıtımı yapılmalıdır. Güvenlik, çift taraflı sağlanarak, dijital alanlarda ve ticaret sistemlerinde güvenlik sağlanır.

 Dijital Web Tasarımı Nasıl Yapılır?

Görsel efekt çizimi, Google ve reklam tasarımı, Revit ve 3D print hizmetleri sağlanmaktadır. Profesyonel web tasarımcılığı hizmetlerinde SEO ve SEM yazılımları uygulanır. Web sayfanız analiz edilerek, yeniden tasarlanır, içerik güçlendirmesi yapılır. Detaylı bilgi ve doğrudan kitleye ulaşmak için, açıklayıcı görsel eklentiler sağlanır.