En Çok Ağlatan Filmler

Bazen çok ağlamak isteriz fakat ağlayamayız. Ya da kalabalık içerisindeyizdir ve bir bahanemiz olsa da çaktırmadan ağlasak ama asıl nedeni belli olmasın deriz. Bu da olmadıysa diğer bir örnek de sevdiğimiz kişi ağlasa da biraz daha yakın olsak diye düşünürüz. Bütün bu olasılıklar için aklımıza gelecek ilk çözüm ise tabii ki film izlemektir.

Bu yazımızda da ağlama garantisi olan en çok ağlatan filmler listemizi göreceksiniz.

Türk yapımı film istiyorsanız tabii ki en çok ağlatan filmler listesinin bir numarası  ” Babam ve Oğlum” filmidir.  Ağlama özürlü olan benim bile Tv’de her yayınlandığında mutlaka takılıp kaldığım ve her seferinde gözyaşlarım akmaya başladığı film ağlama garantisi sunuyor. Hele Çekin Tekindor’un o davudi sesi ile tiradı başlayınca tutmayın gözyaşlarını 🙂

” Issız adam” için de ağlama garantisi verebilirim ama ben de açıkçası çok bir etki yaratmadı. Ama sevgilisinden yeni ayrılmış kişiler hiç konuşma gereği duymadan bu filmi izleyip hüngür şakır ağlayabilirler.

Yabancı filmlerden de benim favorim La Vita e Bella yani Hayat Güzel’dir. Oscar ödüllü muhteşem bir film olan Hayat güzeldir ile bir yandan gülüp bir yandan ağlayacaksınız.

Bir klasik olan Ghost ( Hayalet) filmi de ağlamanızı garanti eden filmler listesine girmektedir.

Ödüllü film Dancer in The Dark da beni bile fazlasıyla etkileyen ve ağlatma garantisi olan eşsiz bir filmdir. Tavsiye ederim.

Şimdilik listemizi bu kadar filmle sınırı tutuyoruz ilerleyen günlerde bu konumuza devam edebiliriz.

Herkese iyi ağlamalar.