Fiat Fiorino

Ailecek seyahate düşkün olan sürücüler ya da iş amaçlı kullanım için tasarlanmış olan Fiat Fiorino aynı zamanda yukarı doğru açılan arka kapı kolaylığı ile yük taşımada da büyük bir kolaylık sağlıyor.

Fiat Fiorino’da kişisel eşyalarınızı ve hatta notebook’unuzu dahi rahatlıkla yerleştirebileceğiniz çok sayıda cep ve geniş bir torpido gözü bulunmaktadır. Bu sayede sürücüler, pek çok iş evrağını ya da şahsi eşyasını aracında rahatlıkla muhafaza edebilmenin rahatlığına sahip olma imkânı elde edebiliyor.

Fiat Fiorino ile seyahatiniz esnasında estetik açıdan göze hitap edebilecek her ayrıntı incelikle düşünülmüş. Arka korumlar, eşik çıta takımı, jant takımı, kapı çıtaları, koltuk kılıfları, krom kaplamalar, ön koruma, spoiler ve yan korumlar bir araçtan beklediğiniz tüm kıvrımlara sahip olacak bir biçimde tasarlanmış.

Fiat Fiorino, teknoloji düşkünleri için bloetooth kullanımı özelliği eklemeyi de unutmamış. Bunun yanı sıra, fonksiyonel anlamda da; farlar, paçalıklar, parfüm püskürtücü, park sensörleri, paspas takımı, potrbagaj çubukları, rüzgârlık ve trafik seti de Fiat Fiorino sürücülerinin rahatına uygun bir biçimde araç içi özellikler kapsamında bulunmakta.

Birbirinden canlı ve farklı renk seçeneklerine sahip Fiat Fiorino’nun, yeşil, rio kırmızısı, kutup mavi, beyaz, gece mavisi, boğaziçi mavisi, mistik gri, turuncu, metalik siyah, çöl grisi, kurşuni mor ve lal kırmızı çeşitleri arasından dilediğinizi seçebilme şansına sahipsiniz.

Fiat Fiorino’ya Türkiye’de bulunan Fiat bayiliklerinden size en uygun olanları arasından; seçeceğiniz özellik ve modellere göre değişen, 50.990TL ve 53.960TL gibi fiyat aralıklarında sahip olabilmeniz mümkün.