Fiat Punto

Çağa uygun ve geleceği gören tüm detaylara sahip olan ve araba modelleri arasında bakış açınızı değiştirecek Fiat Punto ile teknolojinin, donanımın ve gücün tadına aynı anda varabilirsiniz.

İhtiyaç duyduğunuz her şey Fiat Punto’da mevcut. Motorunuzu minimum yakıt tüketimli emisyon garantili alır mıydınız? Öyleyse gaza basma zamanı! Common Rail sisteminin ikinci jenerasyonu olan Multijet motor ile, sessizliği keşfedin; yakıt tüketiminde %3, azot oksitleri salınımında ise %20’ye varan bir tasarruf elde edebilirsiniz.

Fiat Punto, trafik ışıklarında ya da durmanızı gerektiren yoğun trafik gibi sıkıcı durumlarda otomobilinizin kapanmasını ve hareket etmek istediğiniz an ise yeniden harekete geçmesini sağlayan bir teknolojiye sahip; Start&Stop sistemi! Bu teknolojiye ek olarak akıllı alternatör sayesinde yavaşlayan otomobilinizin aküsü otomatik olarak şarj oluyor ve motorunuzun yükü hafiflerken yakıt tüketiminden de bir kere daha tasarruf etmiş oluyorsunuz.

Fiat Punto güvenliğinizi de düşünüyor; ABS+EBD sistemi, ASR/MSR/HBA içeren ESP sistemi, yokuşlarda kaymayı engelleyen Hillholder sistemi ve viraj içini aydınlatan sis farları ile korunaklı bir seyahat gerçekleştirmenize imkân tanıyor.

Fiat Punto’nun, pop/easy; gri/siyah jeans kumaş ve kırmızı çizgi, easy; gri/siyah jeans kumaş ve gri çizgi, lounge; siyah olmak üzere üç farklı döşeme renk ve çizgi seçeneği bulunmaktadır. Bunun dışında ise Fiat Punto’nun; kar beyazı, egzotik kırmızı, petrol yeşili, titanyum grisi, antrasit gri, rock siyahı ve vişne kırmızı gibi oldukça geniş olan renk seçeneklerinden kendinize uygun olan birini seçmeniz mümkün.