Hyundai Elantra

Üst düzey konfor, çekici bir tasarım ve kullanıcılarına alışılmışın dışında deneyim imkânları sunan Hyundai Elantra, LED entegre projeksiyon tip farları, dış tasarımında kullanılmış olan şık detayları ve 16” alaşım jantları mükemmeli arayan sürücülerin tercih edebileceği bir otomobil modeli.

Hyundai Elantra’nın iç tasarımında kullanıcıların ihtiyaçlarını önceden algılayabilen donanımlar ve etkileyici detaylar bulunmaktadır. Hyundai Elantra kullanıcılarının tercih edebileceği iç renk seçenekleri ise; siyah ve bejdir. Hyundai Elantra’nın iç tasarımında bulunan diğer özellikler ise şu şekildedir: Soğutmalı torpido gözü, güneş gözlüğü tutucusu, arka havalandırma kanalı, arka kol dayama konforu, spor pedal grubu, krom kapı eşiği ve bardaklıklar.

Kullanıcılar, Hyundai Elantra’da bulunan 132 ps gücündeki 1.6 D-CVVT motor ve 128 ps gücündeki 1.6 CRDi motor seçeneklerinden birini tercih edebilir. Daha ideal bir hız performansı ve yakıt ekonomisi sağlanabilmesi adına Hyundai Elantra’da; karbon salınımını da düşürebilme özelliğine sahip olan 6 ileri otomatik şanzıman bulunmaktadır.

Hyundai Elantra’nın sürücü ve yolcuların güvenliği için almış olduğu tedbirler ise şu şekildedir: Araç stabilite yönetimi, üst düzey güvenlik sağlayıcısı 6 adet hava yastığı, park asistanı, kilitlenmeyen fren sistemi (ABS) ve çocuk güvenliğini sağlayan Isofix bağlantılı çocuk koltuğu.

Hyundai Elantra’nın piyasada görülen ortalama fiyatı ise; 59.990TL civarında bulunmaktadır.