Hyundai Santa Fe

Hyundai Santa Fe, şık yüzü ve performansı ile yepyeni sürüş deneyimlerine ilham kaynağı oluyor

Sıra dışı altıgen radyatör ızgarası ile gücünü ön plana çıkartan Hyundai Santa Fe, HID ön farları ve Xenon kalitesinden ödün vermeyişi ile de gün ışığından uzaklaşmadan farlarınızı kullanabilmenize olanak tanıyor.

Hyundai Santa Fe’nin dört tarafında bulunan aerodinamik arka spoyler ve LED ışıkları, güveninizi sarsmayacak kadar şık. Ayrıca sahip olduğu iki yönlü egzoz borusu, onu benzerlerinden ayıran tarz sahibi bir dokunuş olarak aracın öne çıkmasına olanak tanıyor. Zorlu hava koşullarında daha sağlıklı bir görüş açısı yakalayabilmeniz açısından düşünülmüş olan arka sileceklerin yine diğer pek çok arabaya nazaran daha fazla yer kaplıyor olması detayını da unutmamak gerekir.

Hyundai Santa Fe’de bulunan alaşımlı ve 19” çapında jantların havalandırma özelliği aracılığı ile frenleriniz; aşırı ısınmaya karşı korunarak yakıt tüketiminde tasarruf sağlar ve güçlü bir yol tutuşuna olanak tanır.

Hyundai Santa Fe’nin Euro6 emisyon standartları ile uyumluluk gösteren, 1.600 bar common rail sistemi, enjektör selenoidi ve turbo şarj ile düşük basınçlı EGR sisteminin yanı sıra 184ps/4.000 maksimum güç ve 400/2.000 – 2.500 maksimumum tork sahibi motoru ile gerçek gücü keşfedeceksiniz.

Motor torkuna ve sürüş durumlarına göre tekerleklerin her birine uygulanan fren kuvvetini otomatik olarak ayarlayarak optimal fren performansını sağlayan Elektronik Stabilite Kontrolü; ani fren esnasında tekerleklerde bulunan fren basıncını arttırarak aracın güvenli bir biçimde durmasına olanak tanıyan Fren Destek Sistemi; kaygan zeminli yol koşullarından doğabilecek tekerlek kaymalarına karşı önlem alarak aracın kontrolünü sağlayan Çekiş Kontrol Sistemi; yokuş çıkma esnasında tehlikeli geri kaymaları frenleri otomatik devreye sokma yöntemi ile ekarte eden Yokuş Kalkış Desteği; sürücülerin kendi tercihlerini baz alarak arasından seçim yapabilecekleri üç ayrı sürüş modu barındran Değişken Sürüş Modu gibi özellikleri ile Hyundai Santa Fe, teknoloji ile güvenlik önlemlerini birleştirerek araç sahiplerinin sağlıklı bir biçimde yol alabilmesine de önem veriyor.

Tüm bu harika özellikleri bünyesinde barındıran Hyundai Santa Fe’nin ortalama satış fiyatı ise; 194.500TL civarında bulunmaktadır.