Kasetli Döşeme Tipi Fancoil Döşeme Tipi Fancoil

Kasetli Döşeme Tipi Fancoil tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden biri olan yüksek verimli enerji de ekonomi sağlayan özel tasarımı sayesinde sessiz çalışabilen ergonomik boyutlu uzun ömürlü az derecede bakıma gerek duyulmasıdır. Kasetli Döşeme Tipi Fancoilin günümüzde kullanım alanları çeşitlilik göstermektedir. Daha çok geniş yaşam alanlarında kullanılmaktadır. Bunlar arasında hastane avm rezidanslar ve otellerde kullanıldığı görülmektedir.

Kasetli Döşeme Tipi Fancoil yüksek verimli eşanjörü sayesinde daha düşük maliyet sağlar. Eşsizlik içerisinde çalışır ve soğutucu motoru vardır. Filtresi standarttır. İki değişik Filtresi vardır bunlar alttan ve yandan çıkan tasarımdadır. Boru bağlantısı özel bir sac içerisine konulmuştur ve bu sayede kontra bağlantısı kolaylık sağlamaktadır. Drenaj borusu ise fancoile bağlantısı için dişli bir çıkıntı bırakılmıştır. Pürjör anahtarı sayesinde atıkların dışarı çıkması daha kolay olmaktadır. Elektrik kacağının önlenmesi için özel bir kutu içerisinde olup çelik bir boru ile güven sağlanmaktadır.

İzolasyonlu drenaj tavasında ki özelliklerde bulunan mikropları oluşmasını önleyebilmek adına kolay temizlenebilir bir boya ile kaplanmıştır. Bu boyanın özelliği ise fırınlanmış olmasıdır. Yoğuşma oluşmasını engellemek için sık ve kapalı bir hücre izolasyonu uygulanmıştır. Fancoilin gizli döşenme tipi cihazlarda yapısı itibariyle oluşan L tipi tava yapısı sayesinde gizli tava şekline dönüşmektedir. Eşsiz ve fan motoru 3 devirlidir. Cihaz kaseti boyalı çelik sacdan üretilmiş olması bir ayrıcalıktır. Döşeme Tipi Fancoil düşük titreşim özelliğine de sahiptir. Filtresi kolaylıkla çıkarılabilir ve temizlenebilir. Döşeme Tipi Fancoil devamlı hava üfleme özelliğine sahiptir. Fan devri kontrolü sağlar.

DC motor teknolojisi ile uygulanmış %70 lik bir enerji tasarrufu sağlamaktadır. İçerideki havanın etkisine göre sıcaklık ve nem ayarını anlık yapmayı sağlar. Düşük ses seviyesinde çalışma sağlamaktadır. Esnek çözümlere sahiptir. Çok çeşitli ve farklı boyutlara sahip bağlantı vanası ve boru topolojisine sahiptir. Montaj yapımı da ise oldukça az yer kaplar her alana uyumluluk sağlar. Montajı da gayet kolay ve zaman almadan yapılabilir.