Kia Picanto

Tüm yol koşullarında şıklık ve güvenliği kullanıcılarına bir arada sunmayı başarabilen Kia Picanto, arka tamponuyla; zarafeti, uzun gövdesi ve geniş iç mekânı ile; konforu, dinamik çizgileriyle; sportif bir tarzı ortaya koyuyor.

Ön konsolda bulunan v-bardak tutucuları ve yolcu koltukları arkasında bulunan cepler, kişisel eşyalarınızı muhafaza edebilmeniz adına büyük bir kolaylık sağlıyor.

Kia Picanto’nun otomatik ve manuel vites seçenekleri arasından dilediğinizi tercih edebilme imkânına sahipsiniz.

Kia Picanto’da bulunan katlanabilir arka koltuklar yardımı ile aracınızın içini ihtiyacınıza göre geniş bir hâle getirebilirsiniz.

100 km/s hıza 11.4 saniyede ulaşabilen Kia Picanto, bu performansı esnasında yalnızca 4.7 l/100 km. yakıt tüketimi gerçekleştiriyor. Ayrıca ekonomik sürüş modu sayesinde sağlamış olduğu karbon salınımı ise; 109 g/km. 121 Nm tork üreten 1.25L benzinli motorunun güç kapasitesi ise; 85 PS.

Kia Picanto’nun 2014 yılı itibariyle piyasada görülen ortalama satış fiyat aralığı ise; seçmiş olduğunuz opsiyonel özellikler doğrultusunda, 38.700TL ile 42.300TL rakamları arasında değişim göstermektedir.