Lancia Voyager

Engel tespit sistemi, elektrikli bagaj kapısı, sürgülü kapılar gibi özellikleriyle eşsiz tasarımını tutkuyla bir araya getirmiş olan Lancia Voyager, modern seyahat deneyimleri elde etmek isteyenlerin vazgeçilmez konforu.

Lancia Voyager’da, üç bölgeli tam otomatik klima kontrolünden tutun da tavanda bulunan LED lambalarına ve burada sıralayacağımız daha pek çok özelliğe kadar her şey ama her, kendinize özgü ayarlamalarla kontrol edebileceğiniz bir biçimde donatılmış.

Çift LCD’li ekran ile sizinle seyahate çıkanlar eğlencenin tadına doyamayacaklar. Üstelik Stown Go tasarımı sayesinde yolcularınızın bagajları da her türlü koşula uyum sağlayabilecek biçimde ayarlanabilirken Lancia Voyager’la yola yalnız çıkmayı özleyebilirsiniz gibi görünüyor. Dokunmatik ekranlı ve bluetooth özellikli unconnect sisteminin sağladığı müzik keyfi avantajından bahsetmeden de geçmeyelim.

Lancia Voyager’ın, Euro5 motor seçeneği ve 163 HP diesel 2.8 CRD ile sürücülere kalan tek şey, çıktıkları yolun tadını çıkartmak olacak. 360 Nm tork sahibi bu harika motorda, partikül filtresi de standart sunum paketinin içinde mevcut. Verimi yüksek seviyede olan motorun, ortalama yakıt tüketimi; 7.9lt/100km ve CO2 emisyon gücü isE; 207g/km olup, yakıt tüketimi ve çevre kirliği düzeyi ise minimum seviyede.

Sis farları, park sensörü, hız sabitleyici, 6,5” dokunmatik ekran, direksiyon kumandalı müzik kontrol sistemi ve bundan çok daha fazlası Lancia Voyager’da sürücülerini bekliyor.

Lancia Voyager’ın; beyaz, metalik siyah, koyu gri, kaşmir ve tekno gri olmak üzere beş farklı renk seçeneği bulunmakta olup piyasada görülmekte olan fiyat ortalaması ise; 304.800TL civarındadır.