Lancia Ypsilon

Yenilikçi ve işlevsel teknoloji ile sürüş çözümlerinin birleşimi olarak tasarlanmış olan Lancia Ypsilon, şık bir tarz ve geniş bir iç mekân aralığına sahip otomobil modellerinden biri olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor.

3 Kapılı bir araç görünümüne ve yumuşak hatlara sahip olan Lancia Ypsilon’da 5 kapı bulunmaktadır. 245 litre bagaj kapasitesine sahip olan Lancia Ypsilon, genişliğinden ve iç hacminden ödün vermeden bunu sağlayabiliyor.

Ayrıca Lancia Ypsilon’da; tavanın %70’ini kapsayan iki adet cam panel, bir adet hareketli ön panel ve sabit arka panelden oluşan GranLuce açılır tavan özelliği bulunmaktadır.

Lancia Ypsilon’ın; pastel, metalik, özel seri ve bi-colore olmak üzere 4 ana başlığa ayrılmış renk seçenekleri bulunmaktadır. Pastel renkler; kırmızı ve beyaz, metalik renkler; gümüş gri, taş gri, siyah, kum beji, özel seri renkler; inci beyazı ve alev kırmızı, son olarak bi-colore renkler ise; gümüş gri, kum beji ve kırmızıdan oluşmaktadır.

Lancia Ypsilon’ın piyasada görülmekte olan ortalama fiyat aralığı ise; seçmiş olduğunuz opsiyonel özellikler doğrultusunda 40.860TL ile 49.020TL rakamları arasında değişim göstermektedir.