Nissan Note

“Sportif tarzımdan ödün vermem!” diyenler için özel olarak tasarlanmış krom kaplamalı ön ızgarası ve buna uygun tarzda  eklemlenmiş stop lambaları ile Nissan Note tarz sahibi sürücülerin aklını başından alıyor. Üstelik, 16” jantlar, şık gündüz farları ile Nissan Note yola çıkmaya hazır.

Nissan Note, tasarım safhasında hız ve enerji kombinasyonundan ilham almayı ihmal etmemiş ve boomerang biçimli arka tasarımı ile bunu yansıtmayı başarmış.

360 derece çevre görüş teknolojisi ile eco sürüş modu ve lastik basınç uyarı sistemi ile teknoloji ile güvenlik üstünlüğünü bir araya getirmeyi başaran Nissan Note, 85 derece açılabilme özelliğine sahip arka kapıları sayesinde konforu da seyahatleriniz esnasında yanınızda taşımanıza olanak tanıyor.

Siz kullanıcılarının güvenliğini maksimum seviyede önemsemeyi ilke edinen Nissan Note, güvenlik kalkanında üç farklı emniyet sistemi bulunduruyor: Hareketli Nesne Algılama Sistemi ile karşınıza çıkabilecek pek çok tehlikeye karşı olası önemleri alabilir; Şerit Takip Uyarı Sistemi ile asla doğru yoldan çıkmaz ve Kör Nokta Uyarı Sistemi ile en uzağı bile görebilecek kadar geniş bir yol vizyonuna sahip olabilirsiniz.

Hafif direksiyon, güçlü motor ve düşük CO2 emisyon gücü ile Nissan Note, tasarrufunuzu ve yaşadığınız doğayı önemsemenize yardımcı olur.

Nissan bayilerinde; metal grisi, gümüş, kırmızı, açık mavi, siyah ve beyaz seçenekleri ile Nissan Note modellerini, seçmiş olduğunuz özellikler doğrultusunda değişme oranına sahip olan 43.990TL ve 54.990TL gibi fiyat aralıklarında bulabilmeniz mümkün.