Nivea Profesyonel Yüz Temizleme Seti

Nivea 1882 yılında eczacı Paul Carl Beiersdorf tarafından Almanya’da üretilmiştir. Nivea cilt bakımı alanında da uluslararası bir şirkettir. İlk yıllardan bu yana tüketicileriyle yakın ilişkiler içerisinde olan, onların neye ihtiyaç duyduklarını anlayarak çözümler üreten sevilen bir firmadır. Nivea markasının 130 yıllık cilt bakımı deneyimi ve araştırma merkezleri sayesinde de bir sürü kozmetik ürünleri yer almaktadır. Geniş ürün yelpazesi sayesinde de çok fazla tercih edilen ve takdir edilen bir marka olmuştur.

Nivea Profesyonel Yüz Temizleme SetiCildinizin son derece parlak, temiz, pürüzsüz ve sağlıklı görünümüne katkı sağlayan yüz temizleme ürünleri arıyorsanız Nivea ürünlerini tercih edebilirsiniz. Günlük hayat koşuşturmacasın da cilt temizliği yapmayı unuturuz. Fakat cilt temizliğimizi her gün düzenli olarak yapmamı gerekir. Günlük hayatta hava kirliliğinden, cilt kuruluğundan ve makyajdan dolayı cildimiz cansız ve mat bir görünüm halini alacaktır. Bu hale gelen cildimizi her gün düzenli olarak nazik ve yıpratma yapmadan temizlememiz gerekecektir.

Cilt temizleme ürünleri seçerken cildinizi kurutmayan ve arındırma yaparken de nem dengesini koruyan yüz temizleme ürünlerini seçebilirsiniz. Çünkü bu ürünler cildinizi tüm yıpranmalara karşı korur ve bu yıpranmalara karşı da direnç oluşturmasını sağlamaktadır. Cilt tipinize uygun seçeceğiniz ürünler kadınların cildi için olduğu kadar erkeklerin cilt yapısına da uygun olarak üretilir. Cildinize uygun olan ürünleri seçip düzenli olarak temizlerseniz cildiniz ölü hücrelerden arınır. Ölü hücrelerden arınan cilt daha fazla oksijen alır ve nem dengesi korunur. Cilt temizliği için uygun cilt temizleme ürünleri kullanırken temizliğin daha da etkili olması adına yüz temizleme fırçası da kullanabilirsiniz. Bu sayede elinizin ulaşamayacağı derin bölgelerin temizliği de kusursuz olarak sağlanır.

Yılların tecrübesi ile güvenilir bir marka olan Nivea’nın profesyonel yüz temizleme setini derinlemesine temizlik için kullanabilirsiniz. Nivea profesyonel yüz temizleme setinin içeriğinde bir adet nivea canlandırıcı yüz temizleme jeli, bir adet arındırıcı peeling, bir adet yüz temizleme fırçası, bir adet yedek başlık, iki adet pil ve kullanım kılavuzu yer almaktadır. Bu özel set sayesinde evinizde derinlemesine ve son derece pratik bir yüz temizlemesi yapabilirsiniz. Setin içerisinde yer alan yüz temizleme fırçasını istediğiniz zaman Nivea arındıcı peeling ile beraber kullanabilir ve cildinizdeki ölü cilt kalıntılarını derinlemesine temizleyebilirsiniz. Cildiniz bu sayede ölü kalıntılardan arınacak ve pürüzsüz bir hale dönüşecektir. Dilediğinizde ise Nivea canlandırıcı temizleme jeli ile beraber kullanabilir ve cildinizi çok kolay ve etkili bir şekilde günlük yüzünüzde oluşan kirlerden arındırabilirsiniz. Yine bu sayede cildiniz arınıp canlanacaktır.

Arındırıcı peeling normal ve karma ciltler için kullanılan bir üründür. Peelingin içinde bulunan mikro parçacıklı formül yardımı ile cildiniz ölü cilt kalıntılarından arınacaktır. Ayrıca cildinizin yüzeyini nazikçe pürüzsüzleştirecektir. Nivea profesyonel yüz temizleme seti canlandırıcı temizleme jelini de normal ve karma ciltlere sahip kişiler rahatlıkla kullanabilir. İçerdiği E vitamini ve Hydra IQ ile zenginleştirilen formül sayesinde cildiniz derinlemesine temizlenecektir. Temizlemenin yanı sıra cildinizi canlandırarak profesyonel bir bakım sağlayacaktır. Nivea profesyonel yüz temizleme setinin içerisinde yer alan üçüncü ve son ürün profesyonel yüz temizleme fırçasıdır. Bu fırçanın döner başlığı sayesinde yüzünüz pratik bir biçimde derinlemesine temizlenecektir. Elinizin ulaşamayacağı cilt derisinin derinliklerine inerek profesyonel temizlik sağlayacaktır.

Setin kullanım şeklinde ilk olarak yüzümüzü ıslatmakla başlıyoruz. Ardından ıslak olan yüze Nivea canlandırıcı yüz temizleme jelini veya da arındırıcı peelingi sürüyoruz ve yüz temizleme fırçasını alıyoruz. Yüz temizleme fırçasını nazik hareketler yardımıyla yüz bölgemize uyguluyoruz. Bu işlem bittikten sonra yüzümüzü su ile durulayarak işlemimizi sonlandırıyoruz. Nivea temizleme seti normal ve karma ciltlerin kullanımına uygun olan bir üründür. Daha ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız kullanım klavuzu kutunun içerisinde yer almaktadır.

https://www.dermoeczanem.com/nivea-profesyonel-yuz-temizleme-seti