Opel Astra GTC

Opel’in yeni modellerinden olan Opel Astra GTC, şık ve spor tasarımı ve modern bir biçimde geliştirilmiş motor, şanzıman teknolojisi ile güvenli ve keyifli bir yolculuğun kapılarını aralıyor.

Opel Astra GTC, genel itibariyle hatchblack modeli andırmakla birlikte yeni eklenen pek çok özellik farklılığı ile çok daha sportif ve sert imajlı bir yapıya sahip. Arka tarafa doğru eğim gerçekleştiren tavan ile birlikte kapıların ve arkada bulunan küçük yan camların üzerinde bulunan krom çıtalar aracın oldukça şık bir görünüme kavuşmasını sağlamış.

İç tasarımda ise; sürücüyü baz alan lüks ergonomi ve siyah ile kırmızının uyumu ilk göze çarpanlardan biri. Üstelik daha fazla rahatlık isteyenler için 60/40 katlanabilir arka koltuklar ve bagaj erişim kapağı da standart olarak araç sunumunda mevcuttur. Opel Astra GTC, altı yönde ayarlanma imkânı sağlayan ve dört bel yönü ile destekli, vücut ergonomisi ile tam uyumlu, ortopedik spor koltuklara da sahip. Bacak desteğiniz için ayarlı koltuk minderi uzantısı; ısıtmalı; perfore deri döşemelerle arkanıza yaslanın ve seyahatin eşsiz keyfini çıkartın.

Opel Astra GTC’de bulunan göz kamaştırıcı müzik ve bilgi sistemi ile dilerseniz navigasyon özelliğinden faydalanabilir, dilerseniz iPod’unuza erişebilir ya da radyo istasyonlarını kullanabilirsiniz. Navi 600 ile, yüksek çözünürlüklü renkli görsellere de ulaşma imkânına sahipsiniz. Tüm bunların yanında on dokuz farklı depolama imkânı sağlayan şişe tutacaklı ön ve arka koltuk cepleri, sürücü saklama gözü, bardak tutucuları, açılabilir saklama gözleri, ön ve arka kol dayama yerleri ile şahsi eşyalarınızı muhafaza etme karmaşasından kurtulabilirsiniz.

Yüksek gergili gövdesinin dayanıklılığı sayesinde Opel Astra GTC, tüm zorlu yol şartlarına hazırlıklıdır. Uzun aks aralığı ile engebeli yolların pürüzsüz olduğunu düşünebilirsiniz.

Opel Astra GTC, direksiyon tepkimesi ile tekerlek hareket geometrisini ayırdığından kalkış safhasında yaşayacağınız direksiyon sapma ihtimalleri neredeyse sıfıra düşürülmüştür diyebiliriz.

140hp ve 180 hp olmak üzere  iki benzinli motora sahip olan Opel Astra GTC, Euro5 emisyon standartlarını karşılayabilmektedir.  Sürücülerin en büyük sıkıntılarından biri olan, şehir trafiğinde yakıt tüketimi sorunu ise Start&Stop Sistemi özelliği ile en aza indirgenmiştir.

Opel Astra GTC’ye 77.021TL’den başlayan fiyatlarla sahip olma ayrıcalığını yakalayabilirsiniz.