Peugeot 3008 Crossover

Peugeot 3008 Crossover, yeni dizaynı ve kalitesiyle sürücülerine güç odaklı bir sürüş deneyimi  imkânı sunuyor.

Yüksek konumlandırılmış krom ızgarası ile güçlü bir ön görünüm hattına sahip olan Peugeot 3008 Crossover, ön ve altta bulundurduğu krom bölümleri sayesinde tam bir stil sahibi.

Rahatına düşkün kullanıcılar, Peugeot 3008 Crossover’ın yükseltilmiş sürüş pozisyonunu deneyimledikten sonra ondan vazgeçemeyebilirler. Ergonominin işçilikle profesyonel bir biçimde birleştirildiği Peugeot 3008 Crossover, geçtiği tüm yollarda kalitenin izini bırakmaya hazır.

Geri  vites kullanımında devreye giren geri görüş kamerası ve yönlendirme çizgileri ile aracınızı kolaylıkla park etmenin tadına varacaksınız. Peugeot 3008 Crossover’da navigasyon ve geri dönüş kamerasının yanında bluetooth telefon kiti ve audio streaming bluetooth üzerinden müzik dinleme, USB ve AUX girişleri de mevcut.

İki bölmeli olarak kullanabileceğiniz hareketli bagaj zemini, üç ayrı pozisyon kullanımına olanak tanıyarak bir türlü sığmak bilmeyen bagaj yükünden sizi kurtarırken, oturma alanı olarak da kullanılabiliyor.

Peugeot 3008 Crossover’ın  iç hacmi pek çok kullanım biçimine tek bir düğmeye basarak kavuşmanızı sağlayacak bir niteliğe sahip. Bu sayede 2,62m boyuta kadar eşyayı da taşıyabilirsiniz.

Grip Control sisteminin getirmiş olduğu ayrıcalık ve 16” boyutunda ISARA modeli jantlar sayesinde, Peugeot 3008 Crossover sürücüler, tüm hava koşullarında kolaylıkla seyahatlerini gerçekleştirebilirler.

Peugeot 3008 Crossover’in Head-Up Bilgi Ekranı savaş uçaklarından esinlenerek teknoloji düşkünü sürücüler için, gözlerini yoldan ayırmadan sürüş hakkındaki tüm bilgileri takip edebileceği bir sistem olarak tasarlanmıştır.

5m2 Ölçüye sahip güneş ısısını dengeleyen ve tek bir dokunuşla tamamen kapanabilen panaromik ve karartılmış cam tavanı ile Peugeot 3008 Crossover keyifli yolculuk yapmak isteyenlere aradıkları her şeyi sunuyor.

Peugeot 3008 Crossover’la dört farklı iç döşeme imkânına da aynı anda sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca Feline versiyonunda iki adet de birbirinden farklı ısıtmalı deri döşeme kullanıcılarına standart olarak sunuluyor.

Peugeot 3008 Crossover’in güçlü şasisi sayesinde çarpışma anındaki şok azaltılabiliyor ve sürücü ile yolcuların korunması mümkün kılınıyor.

Peugeot 3008 Crossover’ı, Peugeot bayilerinde 86.900TL’den başlayan fiyatlarla bulabilmeniz mümkün.