Postek TX2

Postek’in Yüksek kalite özelliğine sahip ve yüksek baskı hızı sunan TX serisinin 203 dpi çözünürlüğüne sahip üyesidir. 254 mm/sn baskı hızına sahip olması sebebiyle endüstriyel yazıcılar arasında en seri yazdırma özelliği olan barkod yazıcılardandır.Genellikle endüstriyel alanlarda ve zorlu şartlarda çalışabilmesi için üretilmiştir. Etiket ve ribonların takımı ve parça değiştirilmesinin kolay bir şekilde yapılabilmesiyle kullanıcı dostu özelliğine sahiptir. Postek TX2 öne panelinde sahip olduğu tuş takımı ile baskı işleminin rahat bir şekilde yönlendirilmesini sağlamaktadır. Tuş takımları kullanıcının da baskı sırasında işlerini kolaylaştırır. Baskı uygulaması esnasında her an için baskının ne durumda olduğu görülebilir. Dayanıklı malzemeden yapılmasıyla dışarıdan oluşabilecek darbelere karşı da dayanıklılık götermektedir. Baskı çıktıları sınıfı arasında iyi derece baskı kalitesi vermektedir.

Teknik Özellikleri

Postek in teknolojik ürünlerinden olan barkod yazıcısı ribonlu yazdırma ve ribonsuz yazdırma baskı yöntemleriyle birlikte çalışabilmektedir. Çözünürlük kapasitesi 203 dpi 12 nokta mm2 dir. Baskı hızı en fazla 254 mm dir. Baskı genişliği 104 mm dir. Baskı uzunluğu 4000 mm ye kadar baskı yapabilmektedir. Seri Port (RS-232C), USB port, PS/2, Centronics Parallel bağlantı birimleriyle uyumlu olarak çalışabilmektedir. Uyumlu olduğu PPLA barkod kodları arasında Code 39 (standard/with checksum digit), Code 93 Interleaved 2of 5 (standard/with checksum digit/with human readable check digit), EAN-8, EAN-13,UPC-A, UPC-E, Postnet, Codabar, Code 128 subset A/B/C, UCC/EAN-128, UCC/EAN-128 K-MART, UCC/EAN-128 , Random Weight, Plessey, HBIC, Telepen, FIM, UPC2, UPC5, GS1 Data Bar vardır. PPLA barkod kodları arasında Code 39 (standard/with checksum digit),Code 93, Interleaved 2 of 5 (standard/with checksum digit/with human readable check digit), EAN-8 (standard/2 digit add-on/5 digit add-on), EAN-13 (standard/2 digit add-on/5 digit add-on), UPC-A (standard/2 digit add-on/5digit add-on), UPC-E (standard/2 digit add-on/5 digit add-on), Postnet, Codabar, Code 128 subset A/B/C, Code 128 UCC (Shipping Container Code), Code 128 Auto, German, Postcode, Matrix 2 of 5, UCC/EAN 128, UPC Interleaved 2 of 5, GS1 Data Bar kodları yer alır. 2D barkod kodları arasında MaxiCode, PDF417, Data Matrix (ECC200 only), QR code, Composite codes ları vardır. Bellek kapasitesi 8 MB SDRAM ve 4 MB Flash Rom kapasite özelliği vardır. İsteğe bağlı olarak Kesici ünitesi, Etiket sıyırma ünitesi, Etiket sarma ünitesi, Harici etiket kaynağı ünitesi ilave edilebilir.

Postek TX2 barkod yazıcının kurulumu Postek ekibi tarafından yapılmaktadır. Kurulum aşamasında ekip tarafından kullanıcılara gerekli bilgiler verilmektedir. Bir yıl süreyle oluşabilecek tüm aksaklıklara karşı Postek firması ücretsiz servis imkanı sunmaktadır.