Renault Scenic

Yeni tarz otomobil konforunun takipçisi olan ve modülerlikle birlikte teknolojinin kullanımından da hoşlanan sürücülerin tercih etmek isteyeceği otomobil modellerinden biri olan Renault Scenic, baştan çıkartıcı ve özgüveni tam bir tasarıma sahip.

Renault Scenic’de; Xenon ön farlar, ED gündüz farları, bumerang şeklinde ışık perdesinden oluşan arka farlar, Renault logolu ön ızgara ve onu diğer otomobillerden eşsiz tavan lambaları bulunmaktadır.

Renault Scenic’in sürücülere kullanım kolaylığı sağlayan fonksiyonel özellikleri ise şu şekilde: Ön koltukların arkasında yer alan pratik cepler, anahtarsız giriş ve çalıştırmaya yarayan Renault Card Sistemi, TFT ekranlar, geri dönüş kamerası ve Renault R-Link internet bağlantılı dokunmatik tablet.

Renault Scenic’in 100 km.’de 4.7 litre düşük tüketim değerleri ve 124 g/km CO2 salınımı gerçekleştiren 1.5 dCi 110 bg EDC ve optimum tork ve güç seviyesi sağlayan, km’de 128 gr. CO2 salınımı gerçekleştiren 1.5 dCi 110 bg motor seçenekleri bulunmaktadır.

Renault Scenic’in; metalik gökyüzü mavi, metalik yıldız siyah, metalik kum beji, opak buz beyazı, metalik nar kırmızısı, metalik platin gri, metalik sedef beyazı, metalik moka kahvesi ve metalik bulut grisi olmak üzere dokuz farklı renk seçeneği mevcuttur.

Renault Scenic’in 2014 yılı itibariyle piyasada görülmekte olan fiyat aralığı ise; seçmiş olduğunuz opsiyonel özellikler doğrultusunda, 70.200TL ile 79.650TL rakamları arasında değişim göstermektedir.