Samsung Galaxy Xcover 2

Samsung Galaxy Xcover 2 akıllı telefonu bir çok özelliği bakımından insanları çekmekte   ve kullanılmaktadır.dayanıklılığı ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran bu modelde diğer özelliklerde standardın üzerinde ve üstün performans açısından ilgi çekmektedir.

Cihaz su geçirmeme özelliği taşımaktadır ve su altında fotoğraf çekme imkanını kullanıcılarına sunmaktadır. 4 inçlik bir ekran ile standartlar dahilinde ve 800*480 çözünürlük sağlamaktadır. Cihazın sistemi android 4.1.1 Jelly Bean olmakla beraber , içerisinde satın aldığınızda Cardio Trainer , Adac Maps, Apemap uygulamalarını da bu sürümde sunmaktadır. Çift çekirdekli işlemci, 1Ghzlık hıza sahip Galaxy Xcover 2 oldukça güçlü bir performans sağlamaktadır. Navigasyon veya diğer programların herhangi bir aksaklık yaşamadan çalıştırmaktadır. 5 mega piksellik bir kameraya sahip olan cihazda , su altı çekimi yapabiliyor olması en önemli özelliği olarak adlandırılmaktadır. 4 GB dahili hafıza ve micro SD kart girişi ile arttırılabilir hafızasının olması , arka kamerasının dışında da önde de 1.9 mega piksel kamerası olması ve 149 gram ağırlığa denk gelmesi cihazın diğer özellikleri arasındadır. Cihazın yanında şişme sopa , kum gibi ekstra deneme araçları da verilmektedir. Outdoor özelliğini bu şekilde test etmeniz mümkündür.

Toz , kum , su ve diğer darbeler karşısında herhangi bir aksaklık yaşamıyor ve kullanım ömrünü uzatıyor. Piyasada KDV dahil 749,00 Tlden satışa sunulmuş olan cihaz , fiyat ve şaşırtıcı özellikleri sayesinde ilgi odağı olmaya devam etmektedir.