Toshiba Barkod Yazıcılar

Işığın yoğun olarak bulunduğu alışveriş merkezlerinde sıklıkla karşılaşılan sorunlardan birisi barkod okunmama sorunudur. Işık kaynaklarından gelen ışınlar çoğu kez barkod üzerinde yansıma yaptığından üzerindeki şekillerin iyi okunmamasına sebebiyet verebilir. Bunun nedeni çoğu zaman baskı kalitesi ile ilgilidir. Baskı kalitesi ne kadar iyiyse, bunun olma ihtimali de o kadar azdır.

Dolayısıyla barkod yazıcısı seçerken, yüksek kalitede baskı yapan bir cihaz seçmenizde fayda var. Dünyaca ünlü bir marka olan Toshiba’nın bir barkod yazıcı modeli olan TOSHIBA TEC B-SX5 sahip olduğu yüksek baskı kalitesi ile diğerlerinden bir adım önde. Kaliteli baskı yaptığı oranda hızlı baskı yapmanıza olanak tanıyan bu cihazın bakım giderleri de oldukça düşük.

Dünyaca ünlü elektronik üreticisi olan Toshiba’nın barkod yazıcıları arasında çağdaş tasarımı ve kullanım kolaylığı ile dikkat çeken TOSHIBA barkod yazıcı modeli, kullanılabilirlik açısından aklınıza gelebilecek hemen her sektörde kullanılabilen bir cihazdır. Barkod okuyucusu gereken her türlü perakende firmalarında, sağlık kuruluşlarında, bankalarda, lojistik firmalarında vs. rahatlıkla kullanılabilir.

Yüksek baskı kalitesinin yanı sıra yüksek baskı hızına da sahip olan cihaz, ömrü boyunca az sayıda bakıma ihtiyaç duyduğundan ve bu bakımlar da herhangi bir cihaza gerek kalmadan yapıldığından bakım giderleri oldukça düşüktür. Yüksek kalitede baskı yapmasının doğal bir sonucu olarak etiketlerdeki barkodların okuyucular tarafından çok daha rahat bir şekilde okunmasına vesile olur.