Toyota Yaris

Oldukça geniş bir alan haznesi, konfor ve birbirinden farklı işlevsellik gibi özelliklere sahip olan Toyota Yaris, sağlam manevralar yapabileceğiniz, oldukça güçlü bir araç.

Motorlarının verimliliği sayesinde oldukça düşün bir yakıt ekonomisi ve emisyon salınımı sağlayan Toyota Yaris, verimliliğini sessiz bir çalışma prensibi ile de destekliyor.

Toyota Yaris’in dış görünümünü sağlayan standart pakette; ön sis farları, krom çerçeveli ön sis farları, arka tavan spoiler, panaromik cam tavan, yağmur sensörü, otomatik yanan farlar, 15” alüminyum alaşımlı jantlar (185/60R15), arka ve yan arka karartılmış camlar bulunurken, iç görünüm standartlarında ise; otomatik hız sabitleme sistemi, kendiliğinden kararan iç dikiz aynası, ön ve arka elektrikli camlar, çift bölgeli otomatik klima, akıllı giriş ve çalıştırma sistemi (anahtarsız sistem, Toyota Touch Multimedya Sistemi, Toyota Touch & Go Navigasyon Sistemi ve geri görüş kamerası bulunmaktadır.

Toyota Yaris, güvenlik konusunda da hiç ihmalkar davranmıyor ve araç güvenlik sistemi özelliklerinde ise kullanıcılarına şu özellikleri sunuyor: EBD ile desteklenmiş ABS fren sistemi, fren destek sistemi, araç denge kontrol sistemi, elektronik çekiş kontrol sistemi, arka emniyet kemeri uyarısı ve yedi adet hava yastığı.

Toyota Yaris’in piyasada görülen ve seçmiş olduğunuz opsiyonel özelliklerine göre değişim gösterebilen ortalama fiyat aralığı ise; 36.300TL ile 59.500TL rakamları arasında bulunmaktadır.