Volvo V40

Dışarıda ve içeride özel bir tasarıma sahip olan Volvo V40, sportif tarz sahibi sürücülerin tercih edebileceği 5 kapılı ve yüksek performanslı araç modellerindendir.

Yakıt kullanımında tasarruf sağlayan güçlü benzinli ve dizel motorlara sahip olan Volvo V40, 180 beygir gücündeki T4 benzinli motor ya da 88 gr. CO2/km üreten D2 dizel gibi tüm ihtiyaçları karşılamaya yönelik olarak tasarlanmış. Ayrıca Volvo V40’ın tüm motorları kullanıcılarına start&stop teknolojisi ile birlikte sunuluyor.

Performansı oldukça yüksek olan 115 beygirlik D2 turbo dizel motor, 100 kilometrede yalnızca 3.4 litre yakıt harcarken kilometre başına 88 gr. karbondioksit atığı oluşturuyor.

Volvo V40’da ayrıca sürücü, yolcu ve yayaların güvenliğini sağlayabilmek adına; dünyanın ilk Yaya Hava Yastığı teknolojisi ve otomatik frenli Yaya Algıma Sistemi, Adaptif Hız Sabitleyici gibi tedbirlere de sahip.

Volvo V40’ın piyasada görülmekte olan ortalama fiyatı ise seçmiş olduğunuz opsiyonel özellikler doğrultusunda; 79.060TL ile 99.950TL rakamları arasında değişkenlik göstermektedir.